Situācija energosistēmā

Baltijas valstu energosistēma joprojām ar desmit 330 kV elektropārvades līnijām ir savienota ar apvienoto Krievijas energosistēmu. Krievijas elektroenerģijas importa pārtraukšana neietekmē Baltijas energosistēmas paralēlo darbu ar Krievijas energosistēmu. Paralēlais darbs visu iesaistīto valstu energosistēmām nodrošina sistēmas darbībai nepieciešamās elektroenerģijas tehniskās tranzīta plūsmas un balansēšanu.

Kartē redzamās elektroenerģijas fiziskās plūsmas ir tehniskās tranzīta plūsmas, kas energosistēmā ienāk pāri vienai robežai un pamet energosistēmu pāri citai robežai. Tehniskās tranzīta plūsmas nav rādītājs komerciālām piegādēm.

Lūdzam ņemt vērā, ka šajā sadaļā tiek publicēti nepārbaudīti un neverificēti dati tiešsaistes režīmā, un tie ne vienmēr būs precīzi - ar šo informāciju vēlamies ilustrēt pārvades sistēmas un dispečeru ikdienas darbu, sabalansējot elektroenerģijas ražošanu un patēriņu, un pārrobežu elektroenerģijas plūsmas. Verificēti dati ir pieejami AST ikmēneša elektroenerģijas tirgus apskatā un NordPool mājas lapā, kā arī vienotajā elektroenerģijas balansēšanas tirgus vietnē u.c. informācijas avotos.

Pārrobežu elektroenerģijas plūsmas
Fiziskā plūsma no:
Fiziskā plūsma uz:
Elektroenerģijas plūsmas virziens un jauda (MW)
Konkrētās stundas elektroenerģijas cena (EUR/MWh)
Atjaunots:
Ģenerācijas veidi, patēriņš un bilance
Tabulā un diagrammā iespējams aplūkot aktuālos un vēsturiskos elektroenerģijas ražošanas un patēriņa datus, ģenerācijas veidus, kā arī elektroenerģijas bilanci konkrētai valstij vai Baltijas - Ziemeļvalstu elektroenerģijas sistēmai kopumā, izvēloties vienu vai vairākus parametrus vienlaicīgi
Datums
Rādīt
Trūkst dati par šo datumu.
0 MW
Termoģenerācija
0 MW
Citi veidi
0 MW
Vēja ģenerācija
0 MW
Hidroģenerācija
0 MW
Kodolenerģija
0 MW
Ražošana kopā
0 MW
Kopējais patēriņš
0 MW
Eksports

Atjaunots:
Baltijas valstu ražošana un patēriņš
Tabulā un diagrammā iespējams aplūkot aktuālos un vēsturiskos elektroenerģijas ražošanas un patēriņa datus Baltijā kopumā un katrā valstī atsevišķi
Datums
Rādīt
Baltija kopsummā
Latvija 0%
Igaunija 0%
Lietuva 0%
Atjaunots: