AS "Augstsprieguma tīkls” aicina uz virtuālo konferenci par 2023. gada 6 mēnešu finanšu rezultātiem

Finanšu informācija

AS "Augstsprieguma tīkls” aicina investorus, plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus un ikvienu interesentu piedalīties uzņēmuma rīkotajā virtuālajā konferencē š.g. 7. septembrī plkst. 10:00. Lai piedalītos vebinārā, lūdzam iepriekš reģistrēties, izmantojot zemāk norādīto saiti.

Vebināra ietvaros AS "Augstsprieguma tīkls” valdes loceklis Gatis Junghāns un Finanšu un grāmatvedības departamenta vadītāja Māra Grava prezentēs uzņēmuma 2023. gada 6 mēnešu finanšu rezultātus, kā arī informēs par aktualitātēm sabiedrībā.

Pēc prezentācijas norisināsies jautājumu un atbilžu sesija, kurā ikviens ir aicināts uzdot savus jautājumus. Vebināra prezentācija notiks angļu valodā, taču jautājumus būs iespēja uzdot arī latviešu valodā.

Aicinām savus jautājumus par uzņēmumu iesūtīt līdz 6. septembrim uz e-pastu: [email protected] vai uzdot tos reģistrācijas saitē zemāk.

Lai pieteiktos dalībai vebinārā, lūdzam reģistrēties šeit: https://nasdaq.zoom.us/webinar/register/WN_te9AgdUaTi2yxhq0oXAGmQ 

Pēc pieteikuma formas aizpildīšanas uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta saite uz vebināru un informācija par pieslēgšanos.